9
Agnija un Aigars
Mūsu kāzu diena bija piepilda ar pozitīvām emocijām, kas veidojās lielisko viesu un aktivitāšu sinerģijā.

Baibai izdevās sadzirdēt mūsu vēlmes par svētku aktivitātēm un tās mums bija kā pārsteigums, kas bija trāpīts 10niekā! Vēlamies īpaši pateikt paldies par emocionālo mičošanas daļu. Baiba ir kā pozitīvs enerģijas lādiņš, kas piešķils jebkuram pasākumam piemērotu noskaņu. Viņa arī lieliski pārvalda latgaliešu valodu, kas mūsu kāzu vadītājam bija svarīgs nosacījums.

Noteikti vēlamies izcelt Baibas iedziļināšanos pirms pasākuma gan klienta vēlmēs, gan personībā. Mēs laicīgi tikāmies pirms kāzām, lai uzķertu, vai mums ir kontakts. Noteikti tas vērtīgi, ka Baiba tiekas ar klientiem. Kā arī sarunā Baiba piefiksēja mūsu atbildes uz viņas jautājumiem un mums bija iespēja iztaujāt Baibu, kā arī izteikt savas vēlmes. Vēlāk jau kāzu dienā novērtējām, cik precīzi Baiba sagatavoja pārsteigumus, jo mēs nevēlējāmies, lai kāzās zinātu visas aktivitātes, kas būs. Taču liels prieks, ka Baibas sagatavotie pārsteigumi mūs kārtīgi izsmīdināja, gan bija dziļi emocionāli.  Baiba jebkuru no pasākuma viesiem mācēja iekļaut pasākumā un neviens nejutās aizmirsts. Visi mūsu viesi tika iekustināti un kopā ar DJ viņi visus kopā arī izdancināja. 

Brīnišķīgi, prieks klausīties Baibas uzrunās. Tās ir pārdomātas un var just, ka ir domāts pirms pasākuma par runu, nevis tiek liets “ūdens”. Noteikti bija sajūta, ka esam īpaši. Lielu, lielu paldies vēlamies teikt par latgalisko aktivitāšu pusi, ko lieliski integrēja, lai būtu interesanti arī viesiem, kas neprot latgaliski. Un vislielākā pateicība ir par mičošanu, vēlējāmies nestandarta mičošanu, taču lai tas būtu mums pārsteigums. Tas bija tik emocionāls mirklis, liels paldies Baibai par ideju un tās īstenošanu!

Ja vēlaties enerģisku vakara vadītāju, kas ieklausās jūsu vēlmēs un gribat, lai jums būtu smaidiem piepildīti svētki, tad Baiba ir jūsu pareizā izvēle. Vēlamies vēl piebilst, ka pozitīvas atsauksmes saņēmām arī no mūsu viesiem par Baibu. Lai svētki izdotos, noteikti lielisks vakara vadītājs ir atslēga – nešaubieties un iepazīstieties ar Baibu!

Noteikti vēlamies izcelt Baibas iedziļināšanos pirms pasākuma gan klienta vēlmēs, gan personībā.