8
Agita un Bogdans

Par visām sfērām varu teikt vienu vārdu – LIELISKI :). Baiba lieliski jūt publiku, spēj radīt nepieciešamo noskaņu, jebkurā mirklī ir iespēja noskaidrot sev interesējošo, prot rīkoties, neapjūk neplānotās situācijās, ir ļoti sirsnīga un mīļa, radot apkārt tādu  mīlestības noskaņu. 

Gatavošanās procesa laikā izrunājām, kādas aktivitātes, kāzu tradīcijas gribam/negribam; tika paskaidrotas tradīcijas, ko nebijām dzirdējuši. Droši varēju rakstīt un prasīt visu, kas interesē saistībā ar kāzu vadīšanas procesu, kā arī bija iespēja tikties klātienē un visu pārrunāt bez steigas un patīkamā gaisotnē. Kāzu norises sākumā Baiba profesionāli novadīja ceremoniju, tālāk viesi tika jautri izklaidēti, kamēr mēs bildējāmies, kā arī kāzu ceļā un pilī nebija mirkļa, kad likās, ka ir garlaicīgi. Ļoti svarīgs faktors, ka neradās arī iespaids, ka visu atrakciju ir par daudz. Viss bija ļoti līdzsvaroti un samērīgi. Svinīgā daļa bija svinīgāka un pēcāk bija jau tāds plezīrdaļas pasākums, kura laikā tāpat bija pilns emocionālu un saviļņojošu mirkļu un atmiņā palikusi kāzu tradīcija – ģimenes pavards, kuru Baiba izpildīja ļoti skaisti, mīļi un no sirds. Tas bija ļoti aizkustinoši un sirdī tas mirklis ļoti aizķēries (tagad mājās ik pa laikam dedzinām šis svecītes un atceramies, ko kura krāsa nozīmē 🙂 ). Jautrajās atrakcijās tika radīta tiešam jautrības noskaņa. Ļoti mīļa, sirsnīga bija arī Baibas atvadīšanās no viesiem un mums.

Kāzās bija dažāda vecuma cilvēki, bet visi tika iekustināti un bija redzams un jūtams, ka viss ir super un visiem ir ļoti patīkami. Baiba spēja aizraut pat tos, kas ikdienā ir ļoti kūtri un kautrīgi, kā arī pašus mazākos, liekot viņiem justies arī svarīgiem un īpašiem šajā burvīgajā dienā.

Noteikti par viesiem 100% iesakām Baibu kā pasākumu vadītāju, jo pēc kāzām no viesiem dzirdējām tikai pozitīvas atsauksmes. Mums pašiem arī ļoti patika, kā viss tika organizēts – Baiba bija padomājusi par katru sīkumu un svētki bija drošās un gādīgās rokās. Izvēloties Baibu, klienti iegūs lielisku, skaistu, publiku un aizraujošu vadītāju, kas padarīs viņu īpašo dienu īpaši svinīgu, sirsnīgu, mīlestības un pozitīvām emociju pārpilnu.

Kāzu norises sākumā Baiba profesionāli novadīja ceremoniju, tālāk viesi tika jautri izklaidēti, kamēr mēs bildējāmies, kā arī kāzu ceļā un pilī nebija mirkļa, kad likās, ka ir garlaicīgi.