baibavingre.lv atsauksmes
Diāna un Jānis
Viss bija lieliski saorganizēts, visi viesi un mēs bijām un esam apmierināti! Es Baibu raksturotu kā spridzekli! Labā nozīmē – tādu, kas iekurina pašus lielākos sēdētājus. Cepuri nost!

Ļoti komunikabla, atvērta un runīga vakara vadītāja. Publika tika ieinteresēta, iesaistīta un iekustināta par visiem 10000000%. Viss bija super! Pilnīgi noteikti ieteiksim un iesakām Baibu citiem. Jūs iegūsiet pozitīvismu, jautru un ļoti labi saorganizētu vakaru. Nebūs jāšaubās par to, vai vakars būs izdevies, jo Baiba darbu pilda atbildīgi un labi un galvenais ir tas, ka viesiem būs jautri!


Kāzu svinības izvērtās ļoti pozitīvas un jaukas, visi viesi tika izkustināti neviens nesēdēja. BAIBA- mūsu lielo dienu novadīja godam! Tik enerģisks, fantastisks, jautrs un visādā citādā ziņā labs cilvēks! Mums ar vīru galvenais bija, lai mūsu kāzās justos labi ne tikai mēs, bet arī mūsu viesi. Tika izklaidēts un ierauts ballīte ikviens, kas bija ieradies. Neviens no viesiem neslēpās un nebaidījās no tā, ka nu viņam būs jāiet spēlēt vai jāpiedalās kādā aktivitātē. Viss bija tik oriģināli un forši izdomāts, ka visi viesi ar prieku gāja un piedalījās! Paldies par sadarbību un ceram sadarboties arī turpmāk! 

Publika tika ieinteresēta, iesaistīta un iekustināta par visiem 10000000%.