5
Evita un Mārcis
Sākot plānot kāzas jau no paša sākuma zinājām, ka mūsu kāzu vadītāja būs Baiba, citus variantus nemaz neapspriedām.

Šodien, atskatoties uz mūsu kāzu svinībām, pārņem patīkams saviļņojums un sejā parādās smaids, jo viss liekas bija tik izdevies un liels nopelns tajā  ir Baibai – kāzu vadītājai, kura ir pozitīva, atraktīva, harizmātiska un savu darbu veic ar pilnu atdevi, ar tādu sirsnību, ka šķiet tas ir draugs nevis pasākuma vadītājs.

Jau no paša sākuma, uzsākot gatavošanās procesu,  bija viegli saprasties un ātri vien nonākt pie mūsu lielās dienas plāna. Baiba uzklausīja mūsu vēlmes, piedāvāja savus risinājumus un kopīgiem spēkiem nonācām pie ideālā dienas plāna. 

Baiba savu darbu uzsāka jau uzreiz pēc laulību ceremonijas baznīcā un turpināja arī pēc mičošnas un  otrajā kāzu dienā, kas arī šo skaisto pasākumu padarīja īpašāku, jo viesi un arī mēs paši varējām iesaistīties aktivitātes nevis nīkuļot katrs savā nostūrī. Neskatoties uz to, ka jau no paša sākuma neiekļāvāmies plānotajā laikā, Baiba neapjuka un spēja tam pielāgoties. 

Mūsu kāzu vadītājai izdevās iekustināt visus viesus – gan lielus gan mazus, arī tos, kuri parasti ir malā sēdētāji. Pat otrajā kāzu dienā vispārgurušākos svinētājus spēja iesaistīt aktivitātēs. 

Mums ļoti patika piedāvātās aktivitātes, jo tās visas bija kaut kas jauns mums – līdz šim ierasto kāzu aktivitāšu vietā bija oriģinālas un interesantas atrakcijas, kuras neatstāja vienaldzīgu nevienu. Vakars paskrēja kā viens acu mirklis, ka nemaz nepamanījām kā pienāca laiks mičošanai.

Arī mičošanā izbaudījām vēl iepriekš neredzētas aktivitātes, tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, jo negribējām ierasto mičošanas programmu ar sēdēšanu vecākiem klēpī.  Tas viss bija tik skaisti un aizkustinoši, atceroties pat skudriņas pārskrien pa kauliem. 

Mēs joprojām priecājamies par mūsu kāzu vadītājas izvēli un nenožēlojam to ne mirkli. Tāpēc noteikti iesakām Baibu kā svētku vadītāju. Izvēloties Baibu jūsu svētki tiks novadīti kvalitatīvi, piepildīti ar smiekliem un interesantām aktivitātēm, apvienojot jūsu vēlmes ar vadītājas piedāvātajiem risinājumiem svētki noteikti būs izdevušies un neaizmirstami.

Jau no paša sākuma, uzsākot gatavošanās procesu,  bija viegli saprasties un ātri vien nonākt pie mūsu lielās dienas plāna.