4
Liene un Toms
Plānojot mūsu kāzas, pirmkārt, vēlējāmies, lai šī diena mums ir laimes un mīlestības pilna, nevis satraukta. Nebijām domājuši, ka kāzu plānošana ietver sevī tik daudzas nianses, par kurām nemaz nebūtu iedomājušies, ja ne mūsu fantastiskā kāzu vadītāja.

Baiba ar savu plašo pieredzi, atjautīgumu, neparastām idejām un pozitīvo noskaņojumu palīdzēja uzburt mūsu sapņu kāzas. Kopā izrunājot gan mūsu vēlmes, gan to, ko savās svinībās nevēlējamies redzēt, Baiba radīja neaizmirstamu dienu gan mums, gan mūsu viesiem. 

Neskatoties uz to, ka atradāmies dažādās pilsētās, nepārtraukti tika uzturēts kontakts, jebkurā mirklī varējām sazināties, kas mūs, kā jauno pāri, ļoti nomierināja. Visumā komunikācija bija izcila – sapratāmies no pus vārda. Neskatoties uz to, ka neesam lieli aktivitāšu piekritēji, Baiba mūsu pašu idejas padarīja labākas, kā arī piedāvāja vēl nedzirdētus risinājumus izklaidēm īpašajai dienai. Viesi bija stāvā sajūsmā par pavadīto laiku! Mums ļoti svarīgi bija tas, ka visi mūsu mīļie, tai skaitā arī mēs, jutāmies nepiespiesti un brīvi aktīvi pavadot laiku. Baiba mācēja ieinteresēt viesus un neuzkrītoši mudināt viņus piedalīties konkursos, kuros visi labprāt arī ņēma dalību. 

Ņemot vērā visu augstākminēto un mūsu siltās atmiņas par mums ļoti īpašu notikumu, mēs no visas sirds ieteiktu Baibu kā pasākumu vadītāju. Viņa ir tas cilvēks, kurš nomierinās jūs satrauktā brīdī, dos padomu, kad tas būs nepieciešams, liks visiem ne tikai sajūsmā aplaudēt un smieties, bet arī mācēs aizkustināt līdz sirds dziļumiem, padarot jūsu svētkus tik tiešām īpašus visiem klātesošajiem. Mēs esam patiesi laimīgi, ka viņa bija šajā dienā kopā ar mums!

Visumā komunikācija bija izcila – sapratāmies no pus vārda.