Atsauksmes
Atsauksmes
Atsauksmes
6

Beata un Jeramy

Если все эмоции собрать в одном слове то это было полное счастье. Tак как у нас была интернациональная свадьба, поэтому торжество и развлечения проходили на русском и английском языке, с чем Baiba отлично справилась. Своей энергией она заразила всех присутствующих. Она любит людей и они любят ее. Все развлечения были хорошо продуманы и подготовлены, ничего привычного и знакомого нам с других свадеб, нас поразило насколько Baiba богата идеями и не похожа на других ведущих.

5

Evita un Mārcis

Šodien, atskatoties uz mūsu kāzu svinībām, pārņem patīkams saviļņojums un sejā parādās smaids, jo viss liekas bija tik izdevies un liels nopelns tajā ir Baibai – kāzu vadītājai, kura ir pozitīva, atraktīva, harizmātiska un savu darbu veic ar pilnu atdevi, ar tādu sirsnību, ka šķiet tas ir draugs nevis pasākuma vadītājs. Mums ļoti patika piedāvātās aktivitātes, jo tās visas bija kaut kas jauns mums – līdz šim ierasto kāzu aktivitāšu vietā bija oriģinālas un interesantas atrakcijas, kuras neatstāja vienaldzīgu nevienu. Arī mičošanā izbaudījām vēl iepriekš neredzētas aktivitātes, tas bija tieši tas, kas vajadzīgs, jo negribējām ierasto mičošanas programmu ar sēdēšanu vecākiem klēpī. Tas viss bija tik skaisti un aizkustinoši, atceroties pat skudriņas pārskrien pa kauliem.

4

Liene un Toms

Nebijām domājuši, ka kāzu plānošana ietver sevī tik daudzas nianses, par kurām nemaz nebūtu iedomājušies, ja ne mūsu fantastiskā kāzu vadītāja. Baiba ar savu plašo pieredzi, atjautīgumu, neparastām idejām un pozitīvo noskaņojumu palīdzēja uzburt mūsu sapņu kāzas. Viņa ir tas cilvēks, kurš nomierinās jūs satrauktā brīdī, dos padomu, kad tas būs nepieciešams, liks visiem ne tikai sajūsmā aplaudēt un smieties, bet arī mācēs aizkustināt līdz sirds dziļumiem, padarot jūsu svētkos tik tiešām īpašus visiem klātesošajiem. Mēs esam patiesi laimīgi, ka viņa bija šajā dienā kopā ar mums!

baibavingre.lv atsauksmes

Diāna un Jānis

BAIBA mūsu lielo dienu novadīja godam! Tik enerģisks, fantastisks, jautrs un visādā citādā ziņā labs cilvēks! Es Baibu raksturotu ka spridzekli! Labā nozīmē – tādu, kas iekurina pašus lielākos sēdētājus. Cepuri nost! Ļoti komunikabla, atvērta un runīga vakara vadītāja. Publika tika ieinteresēta, iesaistīta un iekustināta par visiem 10000000%. Viss bija tik oriģināli un forši izdomāts, ka visi viesi ar prieku gāja un piedalījās!